Turistický portál Harrachova

Sdružení cestovního ruchu Harrachov - SCRH

Sdružení cestovního ruchu Harrachov - SCRH

Informace pro zájemce o členství a členy sdružení

Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu v  Harrachově nadále aktivně vyvíjí svoji činnost směřující ke zlepšení cestovního ruchu v našem městě, které je na cestovním ruchu zcela závislé. Sdružení v současné době připravuje k realizaci tyto projekty:

  1. Akce zahájení lyžařské sezony 17.12.2011
  2. Provoz skibusu v období 23.12.2011 až 11.3.2012
  3. Úpravu běžeckých terénů na hřebenech, crosscountry
  4. Současně se intenzivně pracuje na přípravě nových projektů, ke kterým patří například vytvoření nového, sofistikovanějšího modelu Karty hosta a systému, který by přinášel návštěvníkům Harrachova výhody a motivoval je k návštěvě a využití služeb členů SRCH.

Členství umožňuje aktivním členům sdružení a jejich klientům čerpat výhody, které poskytují ostatní členové sdružení. Výhody členů, klientům ostatních členů, bude možné čerpat po prokázání se platnou kartou HBC i v nadcházející zimní sezóně 2011/2012. Karty HBC mohou získat pouze aktivní členové SCRH.  Aktivní členové jsou Ti, kteří potvrdili spolupráci pro nadcházející rok úhradou podílu na společných projektech.

Poskytované výhody jednotlivých členů budou postupně zveřejňovány, aby na ně mohli členové sdružení své klienty upozorňovat.

Příklad ze seznamu výhod pro členy sdružení a jejich klienty:

  1. Pro aktivní členy i klienty aktivních členů sdružení - využití skibusu zdarma
  2. Pro klienty aktivních členů sdružení - sleva na vícedenní jízdenky SAH ve výši 15%
  3. Pro aktivní členy sdružení 3-HH skipas za 100,- Kč

V případě, že i Vy podnikáte nebo máte trvalé bydliště v Harrachově a máte zájem stát se členy SRCH a aktivně se zapojit do rozvoje cestovního ruchu v našem městě, rádi Vás uvítáme mezi členy. Noví zájemci o členství se mohou přihlásit na e-mailu  scrh@seznam.cz

Předpoklad podílu na společných nákladech:

Podíl na společných nákladech se rozpočítává podle kapacity, měrnou jednotkou kapacity ubytovatelů je jeden pokoj. Výchozí-Základní kapacita každého člena je dva pokoje. Členy mohou být i poskytovatelé jiných služeb nebo občané s trvalým bydlištěm v Harrachově, kapacita jejich služby bude přepočtena.

Podíl na společných nákladech pro sezónu 2011-2012 bude  500 – 550 Kč/pokoj/rok, přesná částka bude známa po zpřesnění rozpočtů společných projektů.

Proces bude následující:

Noví členové vyplní přihlášku na přihlášce potvrdí, že uhradí podíl na společných nákladech a dostanou fakturu.

Staří členové aktualizují svá data a potvrdí, že uhradí podíl na společných nákladech a dostanou fakturu. 

Po úhradě faktury budou zapsáni do seznamu aktivních členů pro nadcházející sezónu a mohou získat kartu HBC a  podílet se na společných projektech.

 
 

Počasí Harrrachov

  • 2017-11-20 Po 20.11.den 1°C / noc -1°C
  • 2017-11-21 Út 21.11.den 5°C / noc -1°C
  • 2017-11-22 St 22.11.den 5°C / noc 2°C
 

více

Harrachov Facebook